بازدید از سرزمین های دریای مدیترانه


بازدید از سرزمین های دریای خزر

اگر شما فکر می کنید در مورد سفر به کروز، یکی از محبوب ترین مقصد مدیترانه است. با این حال، با گزینه های بسیاری در مسیر شما و مکان هایی که بازدید می کنید، کدام منطقه از مدیترانه بهترین است برای سلیقه های خود و آنچه شما به دنبال از کروز؟

در اینجا چیزی است که شما در سفرهای دریای مدیترانه ای شرقی و غربی با شرکت هایی مانند Club Bolsover Cruise پیدا می کنید:

نقاط دیدنی مدیترانه شرقی

منطقه ای که در طول چندین سال در قلب تجارت و تمدن قرار داشت، دریای مدیترانه شرقی از جنوب دریای آدریاتیک، به دریای آونیه قبل از سفر از طریق اژه، در سرتاسر سواحل ترکیه و به ساحل جنوبی لبنان و اسرائیل. به همین دلیل این منطقه مناسب است اگر شما به دنبال یک ماجراجویی تاریخی هستید.

در تنها یک تعطیلات، می توانید از افسس، المپیا، استانبول، آتن و اورشلیم بازدید کنید، در حالی که سفرهای خاص تر ممکن است در معابد دلوز، صومعه عظیمی از سنت جان، کاخ کرت از کنسون و کاننته قرنتس اضافه شود.

با این حال، بسیاری از زیبایی های طبیعی نیز وجود دارد، همچنین با آب های شفاف آب و هوایی زیبا در کنار ساحل Turqouise ترکیه، و یا صخره های آتشفشانی شکوفه Santorini. در طول تابستان، این مقصد باعث می شود که شما برای ترکیب روزهای هیجان انگیز روز با روزهای آرامش ساحل ترکیب کنید.

جاذبه های مدیترانه ای غربی

یک کروز در امتداد مدیترانه غربی، شما را در برخی از محبوب ترین کشورهای جهان - ایتالیا، فرانسه و اسپانیا متوقف خواهد کرد. همچنین شما می توانید فرصتی برای کشف برخی از پر جنب و جوش ترین شهرهایی که این هم ارائه می دهند، از جمله نیس، سویا، گرانادا، بارسلونا، فلورانس، ونیز و رم داشته باشید.

با این حال، اگر قبلا در کروز هستید که در این مناظر محبوب گرفته شده است، قبل از اینکه از جزایر زیبای ایتالیا (Elba، Corsica، Sardinia and Sicily) در اقیانوس زیبا ) و مناطق دورافتاده (توسکانی، اندلس و پرونس).

به طور مساوی از انگلستان، دسترسی به یکی از این کروز ها بسیار آسان است زیرا تعدادی از بنادر (به عنوان مثال، رم و بارسلونا) بیش از حد بلند پرواز نیستند. بعضی از پورت ها نیز توسط قطار از لندن قابل دسترسی هستند یا برای مسافرت بیشتر، شما می توانید بادبان خود را از انگلستان تنظیم کنید.

همانطور که می بینید، مدیترانه مقدار زیادی برای همه ارائه می دهد، این که آیا این اولین کروز شما و یا صدها خود است.

منبع : travelvivi

کلمات کلیدی : آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

بازدید سرزمین از های دریای خزر بازدید از سرزمین های دریای خزر