بازدید از جاذبه های گردشگری لرستان


رشد بازدید از جاذبه های گردشگری لرستان

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، اسکان و بازدید از جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی و تاریخی استان در سال جاری به ترتیب ۱۰ و ۳۰ درصد رشد داشته است.

«غلام‌رضا سلیمانی» مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت:

از ابتدای سال جاری تا نیمه نخست شهریور بیش از ۶۵۰ هزار نفر در اقامت‌گاه‌ها، هتل‌ها، کمپ‌ها و... در استان اسکان داشته‌اند که نسب به مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد افزایش یافته است. همچنین در این مدت حدود چهار میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی و تاریخی استان بازدید کرده‌اند که در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۵ بیش از ۳۰ درصد رشد داشته است.

وی گفت:

با همکاری همه دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر استان و با حمایت‌های استاندار تدابیر ویژه‌ای برای دهه آخر سفرهای تابستانی اندیشیده شده است. قلعه فلک‌الافلاک، دریاچه گهر، مساجد جامع و امام بروجرد و چند اثر دیگر بیشترین بازدید را در استان داشته‌اند.

سلیمانی با بیان اینکه لرستان در بخش گردشگری ظرفیت‌های خوبی دارد، افزود:

در چند سال گذشته هدفمان این بوده که از معبر به مقصد گردشگری تبدیل شویم و خوشبختانه در این زمینه عملکرد خوب بوده است. تعامل دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر برای تحقق شعار «مقصد گردشگری» خوب بوده است.

منبع : ایسنا 

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

گردشگری لرستان بازدید رشد از های جاذبه رشد بازدید از جاذبه های گردشگری لرستان