اولین پرواز تهران - بروکسل


اولین پرواز تهران - بروکسل

یک ایرلاین ایرانی برای نخستین بار خط پروازی مستقیم تهران ـ بروکسل را که تا پیش از این در انحصار ایرلاین خارجی بود راه اندازی کرد.

به گزارش خبرگزاریمهر، یک ایرلاین ایرانی خط پروازی مستقیم تهران ـ بروکسل را از مبدأ فرودگاه امام خمینی (ره) برای نخستین بار برقرار کرده است.

این مسیر پروازی که تا پیش از این در اختیار ایرلاین های غیر ایرانی بود، در پی توافق اردیبهشت ماه مدیران این شرکت هواپیمایی با سفیر این کشور در ایران برقرار شده است.

همچنین این پرواز ساعت ۶ صبح سه شنبه ۶ تیر ماه به عنوان پرواز افتتاحیه با ایرباس ۳۱۹ آغاز شده و بلیت این خط پروازی از این به بعد در همه آژانس های مسافرتی طرف قرارداد این ایرلاین قابل خرید هستند.

 بلیت تهران ـ بروکسل به قیمت یک میلیون و ۶۹۰ هزار تومان به فروش می رسد و زمان پرواز از تهران تا بروکسل ۶ ساعت به طول می انجامد.

گفتنی است تا پیش از این انجام پرواز تهران ـ بروکسل در انحصار یک ایرلاین خارجی بود که با افتتاح این خط پروازی از سوی ایرلاین ایرانی، در حال حاضر این انحصار از بین رفته است.

منبع : بی باک نیوز

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

میچکا قشم ایر قشم تهران پرواز بروکسل