امامزاده هلال آران و بیدگل


امامزاده هلال آران و بیدگل، چهل و هشتمین مکان دیدنی جهان معرفی شد

امامزاده هلال بن علی (ع) آران و بیدگل، در مجله «تراول فرانسه» به عنوان چهل و هشتمین نقطه دنیا که ارزش دیدن دارد معرفی شد. 

مدیر اجرایی حرم هلال بن علی (ع) آران و بیدگل اعلام کرد که از ابتدای امسال تاکنون ۶ هزار و ۳۰۰ گردشگر خارجی از ملیت‌های مختلف از این امامزاده بازدید کردند. سیدجواد تکیه  با اشاره به این نکته، گفت که روزانه به طور متوسط ۵۰ تا ۷۰ گردشگر خارجی از این امامزاده بازدید می‌کنند که بیشتر آن‌ها ملیت اروپایی دارند.

وی در ادامه افزود:

در حال برنامه ریزی برای تبدیل این آستان مقدس به قطب گردشگری مذهبی در کشور هستیم و در این زمینه کارهای خوبی در حال برنامه ریزی و انجام است.

تکیه  گفت که در بهمن ماه گذشته، راهنمایان گردشگری ۳۹ کشور جهان با عنوان کنوانسیون ۲۰۱۷ به این امامزاده آمدند که  به دنبال این رویداد از ابتدای سال جاری تاکنون شاهد رشد فزاینده ورود گردشگران خارجی به این امامزاده هستیم که حاکی از تاثیر زیاد ورود و بازدید راهنمایان خارجی از این آستان مقدس است.

او گفت که این امامزاده حتی در رسانه‌های خارجی نیز معرفی شده است:

در سال گذشته شاهد معرفی امامزاده هلال بن علی (ع) در مجله «تراول فرانسه» بودیم که این امامزاده را به عنوان چهل و هشتمین نقطه دنیا که ارزش دیدن دارد معرفی کرده بود.

منبع : ایسنا - ویکی پدیا

توییتر - گوگل پلاس - فیس بوک 

کلمات کلیدی : آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

اصفهان امامزاده امام هلال بن علی آران بیدگل