المپیک ۲۰۲۰


کسب و کار هتل‌ها در ژاپن به علت ورود زیاد گردشگران به این کشور، به سرعت در حال توسعه است.

شک و شبه‌هایی در مورد کمبود محل سکونت برای مسافرانی که در بازی‌های المپیک و پارا‌المپیک به ژاپن سفر خواهند کرد، وجود دارد و این مسئله سبب شده است که بسیاری از شرکت‌ها، حتی شرکت‌هایی که در زمینه‌ی هتل‌داری فعالیت نمی‌کردند، به ساخت وساز روی آورند.

بر اساس گزارش تخمین بازار شرکت CBRE K.K، انتظار می‌رود که تعداد هتل‌ها در هشت شهر اصلی ژاپن که شمال توکیو، اوساکا و کیوتوهستند، در انتهای سال ۲۰۲۰ میلادی، در مجموع ۳۳۰۰۰۰ اتاق خواهد بود.

هتل‌های زنجیره‌ای خارجی و ژاپنی و حتی شرکت‌هایی که مربوط به هتل‌داری نیستند، سعی در گسترش و افتتاح مجموعه‌هایی برای سکونت گردشگران خارجی در کشور دارد. تعداد گردشگران خارجی در ژاپن در سال ۲۰۱۷ میلادی ۲۸٫۶۹ میلیون و در سال ۲۰۱۰ میلادی ۸٫۶۱ میلیون نفر بوده است.

یاسایوکی تانابه (Yasuyuki Tanabe)، مدیر اجرایی اجاره خانه در ژاپن (شرکت Airbnb) می‌گوید:

قانون جدید تنظیم خدمات که مربوط به اجاره‌ی خانه است، خدمات جدیدی را در ژاپن ارائه خواهد داد.

Airbnb با شرکت‌های سرمایه‌گذاری همکاری خواهد کرد تا اطلاعات مفیدی در مورد مکان‌های سکونت ارائه داده و برای آسایش گردشگران تلاش خواهد کرد. این شرکت سعی در تامین امنیت تعداد زیادی خانه‌ی مسکونی در سال جاری در این منطقه دارد.

منبع : travelandtourworld

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

 

سفر هتل ژاپن گردشگری المپیک ۲۰۲۰ساخت ساز گسترده المپیک ۲۰۲۰؛ ساخت و ساز گسترده هتل در ژاپن آژانس مسافرتی میچکا تور لحظه آخری تور ایران گردی ایرانگردی تورهای میچکا تورهای آژانس مسافرتی میچکا تور نوروزی تورهای نوروزی میچکا مسافرت تور زیارتی سفر هوایی سفر زمینی سفر با قطار آژانس هواپیمایی بلیط چارتر چارتری بلیط هواپیما چارتر