افزودن یک ستاره به هتل های مزین


افزودن یک ستاره به هتل های مزین

بر اساس طرحی جدید، به هتلی که با صنایع دستی و هنرهای سنتی تزئین شود، یک ستاره آبی داده خواهد شد.

«بهمن نامورمطلق» معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور گفت:

ما یک طرح عمومی‌ داریم که متاسفانه تاکنون نتوانسته‌ایم دوستان حوزه گردشگری را برای اجرای این طرح بسیج کنیم. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هم با طرح معاونت صنایع دستی موافقت کرده، اما متاسفانه آن‌طور که باید در بدنه گردشگری کشور تفهیم نشده است.

وی افزود که در این طرح، ایده‌ای دادیم مبنی بر اینکه بین ستاره‌هایی که به هتل‌ها تعلق می‌گیرد، یک ستاره هم برای صنایع‌دستی داشته باشیم و هر هتلی که از دیزاین هنرهای سنتی یا صنایع دستی استفاده کرده یا می‌کند، یک ستاره آبی دریافت کند تا مردم بدانند که یک هتل تا چه اندازه به هویت فرهنگی احترام گذاشته و از زیبایی‌شناسی بومی که موجب اشتغال‌زایی مردم کشور شده، استفاده کرده است.

به گفته این مقام مسئول مطالعات این طرح انجام، ارائه و مصوب شده است، اما هنگام اجرا، به پایان دولت یازدهم و جابه‌جایی‌هایی که در معاونت گردشگری داشتیم، برخورد کردیم.

منبع : دنیای اقتصاد 

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

هتل فزودن یک ستاره مزین صنایع دستی فزودن یک ستاره به هتل های مزین به صنایع دستی