اطلاعات ایرلاین امارات


شرکت هواپیمایی امارات

 

نتیجه تصویری برای هواپیمایی امارات

 

شرکت هواپیمایی امارات که دفتر مرکزی آن در دبی قرار دارد، متعلق به امارات متحده‌ی عربی بوده و روزانه به سراسر دنیا، از خاورمیانه گرفته تا اروپا، آفریقا، جنوب شرق آسیا و آمریکای شمالی پرواز دارد. این ایرلاین در سال 1985 تاسیس شده است و در سال 2012، رتبه‌ی هشتم ایرلاین‌های برتر جهان را از نظر شمار انتقال مسافر بین‌المللی و ارایه‌ی خدمات کسب کرده است. ناوگان هواپیمایی امارات شامل 200 فروند هواپیما می‌شود. امارات در حدود 18 هزار خدمه‌ی پرواز دارد که این تعداد، روز به روز و با افزایش شمار پروازهای این شرکت هواپیمایی رو به افزایش است.

اگر مایل به سفر با این ایرلاین باشید، باید خودتان را برای توقف‌های این هواپیمایی آماده کنید. ایرلاین امارات پس از برخواستن از تهران به هر مسیری در هر جای دنیا، توقفی در دبی خواهد داشت که در مسیر برگشت هم همین توقف در دبی تکرار می‌شود.

 

 

کلاس‌های پروازی هواپیمایی امارات همان سه کلاس پروازی معمول فرست کلاس، بیزینس و اکونومی است. در هواپیماهای ایرلاین امارات، سه نوع کابین فرست کلاس تعبیه شده است که شامل یک سوئیت کامل می‌شود. صندلی‌های کلاس پروازی بیزینس، مجهز به ماساژور بوده و امکان تماشای تلویزیون و شارژ دستگاه‌های الکترونیکی شما را هم در اختیارتان قرار می‌دهد و دست آخر، کلاس پروازی اکونومی است که ارزان‌ترین صندلی‌های این هواپیمایی را شامل می‌شوند که پورت USB و تلویزیون‌های ICE در آن‌ها تعبیه شده است.

میزان بار مجاز در کلاس‌های مختلف هواپیمایی امارات با یکدیگر تفاوت دارند؛ در کلاس اقتصادی، میزان بار مجاز برای هر نفر 30 کیلوگرم، بیزینس 40 کیوگرم و فرست کلاس، 50 کیلوگرم در نظر گرفته شده است.

هواپیمایی امارات تاکنون جوایز متعددی را به نام خود زده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به رتبه‌ی هشتم ایرلاین‌های برتر سال 2012، ایرلاین برتر سال 2013 و دریافت چهار ستاره از گروه skytrax اشاره کرد.

هواپیمایی امارات از معدود ایرلاین‌هایی است که سرگرمی‌های داخل هواپیمای متعددی دارد. این شرکت بعد از ویرجین آتلانتیک، دومین شرکتی بود که سیستم سرگرمی فردی را برای تک تک کابین‌ها تعبیه کرد. یکی دیگر از جوایز هواپیمایی امارات، جایزه‌ی بهترین سرگرمی داخل هواپیما و بهترین ایرلاین خاورمیانه در سال 2013 بوده است.