زیباترین مناظر کانادا چیست؟


ارزان ترین راه برای دیدن زیباترین مناظر کانادا چیست؟

سفر چهار شب و سه روزه قطاری به نام «کانادایی» یکی از ارزان‌ترین و ساده‌ترین راه‌ها برای دیدن خیره کننده‌ترین مناظر کانادا است. بهترین بخش سفر کردن با این قطار این است که می‌توانید فاصله ۲۷۵۵ کیلومتری بینتورنتو و ونکوور و مناظر فوق‌العاده زیبای در این بین را تنها با پرداخت ۳۹۷  دلار (چیزی حدود یک میلیون و دویست هزار تومان) طی کنید.

در این سفر از تقاطع ساندبری (Sudbury) و چندین شهر (Sioux Lookout, Winnipeg, Saskatoon, Edmonton, Kamloops) گذر خواهید کرد و مناظر دیدنی تورنتو، ارتفاعات راکی (Rocky Mountains) و پارک ملی جاسپر را پشت سر خواهید گذاشت.

از همه این مناظر و دیدنی‌‌ها که بگذریم، امکانات قطار هم حرف‌هایی برای گفتن دارند. نوشیدنی‌های متنوع و چند نوع غذای گرم و WiFi تجربه لذت‌بخشی را فراهم می‌کند. به گفته یکی از ماموران ارشد قطار، این تجربه چیزی صد در صد متفاوت از تجربه سفر با قطارهای سریع‌السیر است.

مسافران می‌توانند از سه سطح از خدمات یکی را انتخاب کنید: اقتصادی، کوپه شخصی با جای خواب و پرستیژ. هر کس می‌‌تواند از پنجره بزرگ و قوسی شکل واگن به تماشای مناظر دیدنی بپردازد. اما اگر دنبال راحتی و آسایش بیشتر هستید می‌توانید کوپه اختصاصی دونفره خود را داشته باشید که در این‌صورت باید گفت که قیمت این کوپه‌ها از ۱۰۹۰ دلار شروع می‌شود.

زمان رزرو بلیط، مسافران راه‌های زیادی برای صرفه‌جویی بیشتر در هزینه‌ها پیش‌رو دارند. بزرگسالان بالاتر از ۶۰ سال می‌توانند با وارد کردن سن خود در هنگام رزرو چیزی حدود ۱۰ درصد تخفیف دریافت کنند. همچنین دانش‌آموزان و دانشجویان مشمول تخفیف می‌شوند. پیدا کردن بلیط‌های تخفیف‌خورده در فضای مجازی هم کار چندان دشواری نیست و بنابراین اگر کمی زرنگ باشید می‌توانید بیشتر در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

منابع :  wikipediahousebeautifu

آژانس مسافرتس میچکا آژانس هواپیمایی میچکا آژانس هواپیمایی میچکا مسافرتی مسافرت هواپیما قطار سفر ایران تور تورلحظه تورلحظه آخری آخری لحظه ترکیه پاریس فرانسه امارات دبی تور ارزان ارزان شیراز مشهد اصفهان مسکو روسیه ارمنستان ایران ایر آسمان کاسپین تابان زاگرس آتا قشم ایر معراج اترک نفت ایران ایر تور کیش ایر ساها ماهان