آیا پرواز Ryanair شما لغو شده است؟


آیا پرواز Ryanair شما لغو شده است؟ 

هزاران نفر از مسافران با هواپیمایی "Ryanair" با بودجه رد شده اند پس از اینکه هواپیمایی از صدها پرواز لغو شد. هر روز 40 تا 50 پرواز دیگر برای شش هفته آینده لغو شده است.

آیا پرواز Ryanair شما لغو شده است؟

حدود 200000 مسافر می توانند به دلیل هزینه های لغو پرواز تحت قوانین اتحادیه اروپا فرود Ryanair با 60 میلیون لایحه به تنهایی در اتحادیه اروپا.

چرا Ryanair این کار را انجام می دهد وقتی که باعث اختلال بسیار زیادی می شود؟

Ryanair خالص شده اند و پذیرفته اند که لغو به علت "خراب شدن" آنها در هنگام برنامه ریزی برای خلبانان است. مایکل O'Leary، مدیر اجرایی، "بی سر و صدا" برای "ظروف سرباز یا مسافر خود ما" عذرخواهی کرد.

خوب، اما برنامه سفر من خراب شده است. آیا می توانم ادعا کنم؟

بله شما می توانید به این دلیل که این در کنترل شرکت هواپیمایی است و بنابراین تنها تعهدی برای ارائه "مراقبت و کمک" نیست بلکه پرداخت هزینه های آن پروازهای که در 14 روز از تاریخ سفر تحت قوانین اتحادیه اروپا 261/2004 لغو می شود .

طبق گفته وکلای Bott & Co، "تنها دفاع یک شرکت هواپیمایی برای پرداخت غرامت برای پروازهای لغو شده این است که اگر لغو به دلیل" شرایط فوق العاده "مانند ابر خاکستری آتشفشان، اعمال تروریست یا خرابکاری یا ناآرامی های مدنی "

اگر Ryanair پروازهای خود را بیش از 14 روز قبل از برنامه لغو کند، شما دو گزینه اصلی دارید: الف) هزینه کامل؛ ب) یک پرواز دیگر، اگر هنوز بخواهید سفر کنید.

با این حال، اویلری هشدار داد که زیان های ناشی از آن که باعث می شود تا مسافران اتومبیل ها یا هتل ها را لغو کنند، توسط Ryanair پوشش نخواهند گرفت.

کمک! من به خاطر رها شدن هواپیمای Ryanair به شدت رنجیده ام. چه باید بکنم؟

Ryanair تحت شرایط مقرر اتحادیه اروپا 261/2004 تعهد می کند تا در اولین فرصت به خانه برسید.

اگر آنها به شما می گویند که شما در مورد پرواز Ryanair که چند روز پس از ترک آن را رزرو نمی کنید، می توانید بلیط های قبلی خود را در یک حامل دیگر رزرو کنید و پس از آن هر هزینه معقول را از Ryanair بپرسید.

با این حال O'Leary این را در مورد rebooking در حامل های مختلف می گویند: "ما برای پرواز در هواپیماهای دیگر پرداخت نمی شود. ما نمی توانیم هزینه های بالای رقبا را پرداخت کنیم. "

چقدر می توانم برای لغو Ryanair ادعا کنم؟

مقررات اتحادیه اروپا در 261/2004 مقادیری را که می توانید ادعا کنید تعیین کرده اند. آنها بسته به فاصله پرواز و طول مدت تأخیر در پروازهای جایگزین متفاوت هستند.

برای پرواز بین دو کشور اتحادیه اروپا که بین 14 و 7 روز قبل از خروج لغو می شوند - و بسته به فاصله پرواز - شما می توانید 125 یورو دریافت کنید، اگر پرواز جایگزینی خود را از بیش از 2 ساعت در زمان شروع به افزایش به 600 یورو برای تاخیر پرواز حداقل چهار ساعت پرواز بیش از 3،500 کیلومتر، بین یک فرودگاه اروپا و غیر اتحادیه اروپا.

با این حال مقادیر متفاوت است، اگر هیچ پرواز جایگزینی از 250 یورو برای پرواز فاصله تا 1500 کیلومتر، 400 یورو بیش از 1500 کیلومتر بین دو کشور اتحادیه اروپا و 600 یورو برای فاصله بیش از 3500 کیلومتر ارائه نمی شود.

منبع : thetravelmagazine

آژانس مسافرتس میچکا-آژانس-هواپیمایی-میچکا-آژانس هواپیمایی میچکا-مسافرتی-مسافرت-هواپیما-قطار-سفر-ایران
-تور-تورلحظه-تورلحظه آخری-آخری-لحظه-ترکیه-پاریس-فرانسه-امارات-دبی-تور ارزان-ارزان-شیراز-مشهد-اصفهان-مسکو-روسیه-ارمنستان-ایران ایر-آسمان-کاسپین-تابان-زاگرس-آتا-قشم ایر-معراج-اترک-نفت-ایران ایر تور-کیش ایر-ساها-ماهان-

 

پرواز لغو است آیا Ryanair شما شده آیا پرواز Ryanair شما لغو شده است